Domů > Základní škola > Klub rodičů > 2017/2018

Vážení rodiče,

je to už dva roky, co jsem sepisovala svůj první příspěvek do Klubu rodičů. Ty dva školní roky byly krásné, plné nových zkušeností a poznatků. A teď je před námi další rok..... Nebylo by vše tak perfektní, kdybych kolem sebe neměla lidičky, kteří mi při akcích pomáhají Já bych jim za tuto pomoc chtěla touto cestou moc a moc poděkovat, takže ještě jednou, velké DÍKY!

Přece jenom nám ale dětí ve škole přibývá a proto bych chtěla apelovat na rodiče, kteří by se k nám rádi přidali a pomohli nám s organizací dalších akcí pro děti. Vždyť co je krásnější, než vidět úsměv a spokojenost ve tvářích svých dětí!!! Přidat se k nám můžete na úvodní schůzce, která proběhne ve školní jídelně 20.9.2017 od 16:30 hodin. Zde se můžete také zeptat na cokoliv, co Vás ohledně Klubu rodičů zajímá. Nebo si na mě vemte kontakt v ředitelně, kde Vám jej paní ředitelka určitě ráda předá.

Opět se nám podařilo vydělat penízky a rozdělovat, dle potřeb školy a žáků, z největší míry po diskuzi s paní ředitelkou. Před pár dny jsem také odevzdala paní ředitelce krásnou sumu, 20 tisíc korun, na zařízení a zvelebení odpočinkové místnosti, kterou budou moci využít všichni žáci školy. Doufám tedy, že se všem bude líbit a užijí si zde svou chvilku pohody.

Co nás letos čeká?

• Uspávání broučků – listopad
  • Česko zpívá koledy a vypouštění balónků s přáním Ježíškovi – prosinec (ve spolupráci se ZŠ Bohuslavice)
  • Mikuláš ve škole – prosinec
  • ples rodičů ZŠ a MŠ Bohuslavice – leden
  • Maškarní ples pro děti – únor
  • Den dětí a pasování prvňáčků - červen
  • Dále pak budeme určitě přispívat na akce typu – kino, divadlo nebo vstupy na různé programy, vhodné pro školy. Tyto akce jsou většinou i s dopravou na akci, kterou hradíme z části nebo zcela. Nákup dárkových poukázek z knihkupectví k vysvědčení, příspěvek na pizzu pro deváťáky k ukončení školního roku nebo finanční příspěvek na maškarní ples pro tři nejpočetnější třídy.

Budeme velice rádi, pokud budete mít nějaký nápad nebo tip, jak dětem zpříjemnit jejich pobyt ve škole.

Příšpěvek

Na letošní školní rok budeme opět vybírat 200 Kč příspěvek. Jedná se o příspěvek na celý školní rok. V termínu od 15.9.2017 do 30.9.2017, ať částku 200 Kč přinesou svému třídnímu učiteli. Ten všechny peníze vybere a předá ekonomce, paní Buhlové. Peníze se pak budou čerpat dle potřeb dětí.

Poděkování

Ještě jednou mi dovolte, abych poděkovala všem, kdo se účastní akcí, které pořádáme pro naše děti. Děkuji všem rodičům, kteří vždy ochotně přiloží ruku k dílu, paní ředitelce, celému učitelskému sboru a všem zaměstnancům ZŠ Bohuslavice. Bez Vás by to vážení a milí nešlo!!!

Upozorňujeme tímto všechny rodiče, že pokud pošlou své dítě samotné na některou z akcí, pořádaných Klubem rodičů, nesou si za ně zodpovědnost sami.

Za Klub rodičů při ZŠ Bohuslavice

Kateřina Vitásková